O nás

děláme nábytek na celý život

A7305722-Edit

Miloš Fabiánek

K práci se dřevem jsem měl vždy blízko, ale aby také ne – už jako dítě mě fascinoval přerod obyčejného kusu dřeva do krásného funkčního doplňku interiéru a se zatajeným dechem jsem pozoroval každý pohyb svého otce v dílně.

Pokud se rozhodnete využít našich služeb, budu to právě já, kdo s vámi bude zakázku řešit. Většinou začneme osobní schůzkou, na které si vyslechnu vaše přání a očekávání. Buď mi předáte dispozici prostoru, nebo si ho sám zaměřím a následně připravím návrh – ať už se bude jednat o kuchyň, vestavěnou skříň, nebo cokoli jiného.

Po odsouhlasení realizace a ceny si určíme termín dodávky. Jakmile v dílně vše připravíme, ozvu se vám pro doladění konkrétního času montáže a od tohoto momentu budete jen krůček od radosti z krásného nového nábytku.

A7305732-Edit

Martin Hanuš

Jmenuji se Martin a kamarádi mi neřeknou jinak než Martin. Chtěl jsem vám říct o tradici práce se dřevem u nás v rodině, ale vidím, že Miloš už vám to stejné v bledě modrém sdělil a nebudu se tedy opakovat.

Miloš s nárůstem počtu zakázek i administrativy potřeboval pomocníka, který sem tam něco uřízne a nebude to ostuda. A tak jsem se stal jeho parťákem, pravou i levou rukou zároveň. O veškerých zakázkách si udržujeme přehled oba dva a snažíme se o maximální zastupitelnost.

V dílně ale často zastanu práci za nás oba – to proto, že Miloš s vámi chodí po kafíčkách, navrhuje kuchyně, plánuje zakázky, popřípadě se vymlouvá na cokoli dalšího. To ale nevadí. Spojuje nás láska ke dřevu, dobré práci a vínu.

Naše vize

Jsme si jistí, že nábytek, který nese naše jméno, by měl reprezentovat, čemu věříme. My v Nábytku Fabiánek máme za to, že funkce nemusí být na úkor estetiky. Že moderní nábytek se nemusí vylučovat s tradičním přístupem k řemeslu. Věříme, že kvalita a spolehlivost by měla být nejvyšší hodnotou našeho stolařství.

Nejsou to prázdná slova. Tuto vizi převádíme do praxe od roku 1998 a máme za sebou stovky úspěšně zrealizovaných zakázek. Sledujeme moderní trendy v nábytkářství a spojujeme je s tradičním ručním řemeslem, které je cítit v každém kousku našich výrobků. Chytré detaily kombinujeme s moderním přístupem k osvětlení, popřípadě jsme schopni spolupracovat s dalšími dodavateli.

Razíme individuální přístup a nezklameme vaši důvěru, kterou do nás navázáním spolupráce vkládáte. Dodáme vám nábytek, který vám bude dělat radost po celý život, a tou největší odměnou pro nás bude, když se po letech vrátíte, abyste svůj interiér doplnili o další kousek od Nábytku Fabiánek.